Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Шахи – найпоширеніша інтелектуальна гра у цілому світі, яку ще називають «королівською». Не в тому сенсі, що в шахи грають тільки королі, а в тому, що ця гра за багатьма показниками справедливо знаходиться на вершині серед інтелектуальних ігор.

В комунальному закладі «Одеський педагогічний фаховий коледж» заняттям з шахів приділяється особлива увага, адже, гра має виховне значення: сприяє розвитку концентрації уваги, вміння долати труднощі та планувати власні дії, логічно мислити тощо. Крім того, часто проводяться змагання серед студентів коледжу.

Так, 5 жовтня 2021 року збірна команда Комунального закладу «Одеський педагогічний фаховий коледж» брала участь у змаганнях із шахів на базі Одеського державного аграрного університету серед студентів закладів фахової передвищої освіти Одеської області за програмою XXVII обласних спортивних ігор та посіла I та III місця.

Вказаними видами спорту захоплюються не тільки студенти коледжу, а й викладачі. Так, вже 13 жовтня в КЗ «Одеський педагогічний фаховий коледж» планується проведення змагань із шахів, шашок та настільного тенісу серед викладачів коледжу, присвячених дню Захисників та Захисниць України та Дню українського козацтва.