Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Останнім часом виготовлення мила своїми руками стало дуже сучасним заняттям. Насправді, миловаріння - творчий і дуже захоплюючий процес, простір для безмежної фантазії.

Так, 5 жовтня 2021року до Дня працівника освіти в Комунальному закладі «Одеський педагогічний фаховий коледж» було проведено майстер-клас для студентів з виготовлення мила своїми руками.

Викладач коледжу Галушкіна С. І. ознайомила студентів із основними правилами миловаріння та поділилася деякими тонкощами й секретами цієї справи. Студенти були активні, креативні та відкрили в себе нові здібності та зрозуміли, що миловаріння не тільки мистецтво, а й задоволення.