Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

6-7 жовтня 2021 року в онлайн-режимі викладачем Комунального закладу «Одеський педагогічний фаховий коледж» Ткачук Іриною Олександрівною було проведено засідання методичного об’єднання викладачів фізичного виховання педагогічних фахових коледжів Південного регіону України, яка його й очолює. На засіданні були присутні 45 керівників та викладачів фізичного виховання з 11 педагогічних фахових коледжів Південного регіону України, серед яких і викладачі циклової комісії фізичного виховання та технологій здоров’я Комунального закладу «Одеський педагогічний фаховий коледж».

Також було презентовано різноманітні заняття з фізичного виховання, майстер-класі з різних видів спорту, представлено методичні розробки. Викладачі обмінялись досвідом щодо організації спортивно-масової роботи та роботи під час дистанційного навчання у педагогічних фахових коледжах Південного регіону України.