Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Початок осені для Комунального закладу «Одеський педагогічний фаховий коледж» – це особливий період! День працівника освіти – особливе свято, оскільки педагогічний заклад є закладом, в якому готують учителів! В усі часи існування людства образ учителя асоціюється з людиною, що несе вогник знань, радість відкриття нового. Учитель залишає частку себе в дітях, не шкодуючи сил, творчої наснаги, таланту, вкладає в душі вихованців найбільші скарби -душевність, людяність, порядність.


В цей день щирі, творчі слова привітання звучали від адміністрації, викладачів циклових комісій для своїх колег. Викладачі нагороджені почесними грамотами Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, а саме Коршунова К. А, Босенко О. С. та Мішакіна М. В.


Також за ініціативою директорки коледжу Ольги Миколаївни, святкування відбулося в незвичному форматі, а саме викладачі коледжу поринули у «світ миловаріння». Майстер-клас якого провела Галушкіна С. І., знайомивши колег із секретами сучасного миловаріння. Всі були надзвичайно захоплені і задоволені, приготувавши ароматне мило власноруч.