Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image


До Всеукраїнського Дня відповідальності людини та вшанування пам’яті Богдана Гаврилишина в Комунальному закладі «Одеський педагогічний фаховий коледж» проведено ряд освітньо-виховних та просвітницьких заходів серед студентства і викладачів. Так, 28 жовтня 2021 року було представлено лекцію-тренінг щодо вказаної тематики у режимі он-лайн на платформі YouTube шляхом прямої трансляції. Освітлювала тему викладачка громадянської освіти Валерія Битка. Присутніми на трансляції були 459 студентів, викладачів та зацікавлених осіб.


Головною метою заходу було розкрити основні концепції відповідальності людини, надихнути усіх слухачів до реалізації своєї відповідальності, щоб збудувати здорове та сильне українське суспільство; ознайомити з постаттю Богдана Гаврилишина та його вагомою роллю в створенні української державності.


Отже, в ході доповіді лекторка розкрила сутність та особливості Дня відповідальності, його запровадження саме в цьому році. Слухачі дізналися про важливість даного свята та його дивовижну історію. Також ознайомилися із багатогранною постаттю самого Богдана Дмитровича Гаврилишина, його вагомий внесок в утворенні сучасного українського суспільства. Він був видатною постаттю для українства та загалом для усього світу, упродовж багатьох років займався економікою, правом та менеджментом, протягом тридцяти років працював в Міжнародним інститутом менеджменту у різних куточках світу. Адже, Богдан Дмитрович є представником української еліти, яка через всі складні часи пришла до нас і створила українську державність. Директорка коледжу Ольга Бєляк наголосила, що постать Богдана Гаврилишина є унікальною, яка має стати гарним прикладом для всіх українців, також для студентів та викладачів, адже людина повинна постійно навчатися та ставити на меті нові цілі, а головним благом є самореалізація себе, як частини суспільства.

Слухачам було запропоновано ознайомитися з відео «Я-відповідальний» від Фонду родини Богдана Гаврилишина та пройти тестування і дізнатися власний рівень відповідальності на сайті Gwara Media від Фонду сім’ї Богдана Гаврилишина та Центру демократії та верховенства права. Крім того, було запропоновано ширше ознайомитися з темою в рекомендованих джерелах до теми.


Захід зацікавив слухачів, вони були задоволені та надсилали найкращі побажання лекторам заходу. Певно, що саме такі заходи мають проводитися частіше, щоб висвітлювати актуальні для нашого суспільства теми, особливо в контексті освітніх закладів, які створюють нову еліту українського суспільства.