Новини

Дорогі колеги, студенти, батьки, викладацький колектив на чолі з директоркою коледжу Ольгою Бєляк, вітає вас з прийдешніми святами! Бажаємо здоров'я, позитивного настрою, динамічного ритму життя!

Регіональне методичне об'єднання викладачів фізичного виховання

Цикловою комісією фізичного виховання та технологій здоров’я 11-12 листопада 2020 року в онлайн-режимі було проведено засідання методичного об’єднання викладачів фізичного виховання педагогічних фахових коледжів Південного регіону України.

На засіданні були присутні 48 керівників та викладачів фізичного виховання з 11 педагогічних фахових коледжів.

В ході засідання були показані різноманітні уроки з фізичного виховання, майстер-класі з різних видів спорту, представлені методичні розробки викладачів.

Викладачі обмінялись досвідом щодо організації спортивно-масової роботи у педагогічних фахових коледжах Південного регіону України.

Зустріч з

Дмитрієвим С.В.

09.11.2020 відбулася онлайн зустріч з головою Одеської обласної організації Національної спілки письменників України, кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри загального та слов'янського мовознавства Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова та Одеської обласної Академії неперервної освіти - Дмитрієвим Сергієм Вікторовичем.

Зустріч з Сирицькою Г.А.

23 жовтня 2020 року відбулася зустріч викладача коледжу, ветерана праці, відмінника освіти Сирицької Галини Аркадіївни зі студентами (онлайн). Галина Аркадіївна поділилася зі студентами своєю невичерпною енергією, мудрістю педагога та наставника. Галина Аркадіївна розповіла студентам про свій життєвий шлях. Галина Аркадіївна – це Педагог з великої літери, в свої мудрі роки вона з великим бажанням опановує нові методи навчання, поєднує класичну освіту з сучасними технологіями.

Колектив, нашого Коледжу пишається тим, що поруч працює такий педагог.