Дорогі колеги, шановні батьки, студенти!

Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! 

Від усього серця бажаємо вам щастя, доброго здоров’я, радості, любові, родинного затишку! 

 

Детальніше...

Саме під таким гаслом в Одеському педагогічному училищі пройшов конкурс «Міс Краса 2016» у клубі «Atlantic», адже наші конкурсантки народилися у різних країнах світу: Україні, Молдові, Росії та Франції. Але живуть і навчаються вони у найкрасивішому місті на Землі - Одесі.

Детальніше...

Шановна Ганно Володимирівно!

Від імені колективу ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» щиро вітаємо Вас із днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої наснаги, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті! 

Детальніше...

Одеський міський центр зайнятості, з метою популяризації та сприяння подальшому розвитку профорієнтаційної роботи з молоддю, а також, ознайомлення учнів загальноосвітніх шкіл з сучасними професіями на ринку праці з метою їх подальшого навчання, заснував музиний Фестиваль професій «Best Profession» 2016. 

Детальніше...

Студенти збірної команди ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» у рамках XXII обласних спортивних ігор серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Одеської області взяли участь у змаганнях з баскетболу, які проходили 9-18 листопада 2016 року на базі Одеського коледжу стандартизації, метрології та сертифікації. 

Детальніше...