29 квітня 2017 року студенти груп Ш-11 та Ш-22 ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» на чолі з керівником фізичного виховання Ткачук І. О. та класним керівником Галушкіною С. І. брали участь у спортивному святі «День здоров’я» морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія», яке відбувалося на стадіоні «Спартак».

Детальніше...

Протягом року в училище циклова комісія фізичного виховання та технологій здоров’я проводить різноманітні спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи: «День здоров’я», «День туризму», «Веселі старти»...

Детальніше...

12-13 квітня 2017 р. на базі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» було проведено регіональне методичне об’єднання викладачів російської мови, зарубіжної і дитячої літератури, культурології. Робота методичного об’єднання була спрямована на реалізацію принципів гуманізації освіти, методологічної переорієнтації навчального процесу та розвиток особистості педагога...

Детальніше...

31 березня 2017 року відбулася XV Олімпіада студентів з фізичної культури ВНЗ I-II рівнів акредитації Одеської області 2016-2017 навчального року на базі Одеського коледжу транспортних технологій. 

Детальніше...

З 20.03.17 р. по 29.03.17 р. були проведені змагання з гандболу у рамках XXII обласних студентських ігор серед ВНЗ I-II рівнів акредитації Одеської області, м. Одеса.

Детальніше...