З 07 по 15 грудня 2017 року студенти збірної команди ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» в рамках XXIII обласних спортивних ігор серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Одеської області взяли участь у змаганнях з баскетболу, які проходили на базі Одеського коледжу технічного регулювання та якості. 

Детальніше...

Шановна Ольго Олександрівно!

Щиро вітаємо Вас з нагоди ювілею! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, вірного кохання, добробуту, злагоди і невичерпної енергії, успіхів і творчих планів в роботі, гарного настрою в будні та свята! 

Детальніше...

У ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» 20 грудня 2017 р. перед новорічними святами, було проведено заняття-залік відкритого типу з навчальної дисципліни «Культура мовлення та практикум з виразного читання». Метою заняття було визначення прийомів навчання, які допоможуть вихователю на заняттях з дітьми зробити роботу над літературним твором більш цікавою, різноманітною та яскравою, а також розвивати у дітей вміння бачити, чути, розуміти красу слова, дії. 

Детальніше...

У нашому навчальному закладі проводиться багато традиційних заходів, одним з них є Фестиваль педагогічної майстерності серед студентів випускних груп спеціальності 5.01010201 Початкова освіта. 

Детальніше...

Вельмишановна Валентино Павлівно!

Від імені усього колективу ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» щиро вітаємо Вас із днем народження! В цей радісний і світлий День дозвольте побажати Вам щасливого сьогодні і радісного завтра, світлих мрій і їх здійснення!

Детальніше...