5 березня 2019 року студенти групи Д-12 ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» разом з класним керівником Коршуновою Катериною Андріївною та викладачем української філології Ліпінською Оленою Францівною відвідали Шевченківські читання, присвячені 205-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка та 180-річчю від часу написання творів...

Детальніше...

26-28 лютого 2019 р. студентки ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» Кукліновська Яна (3 курс) і Олійник Катерина (2 курс) на чолі з викладачем Міхеєвою В. Г. взяли участь у ІІ турі ІХ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ІІ курсів та регіональної олімпіади з української мови серед студентів ІІІ курсів вищих педагогічних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації...

Детальніше...

Викладачі фізичного виховання Ткачук Ірина Олександрівна та Кальчева Тетяна Іванівна 20.02.2019 року взяли участь у семінарі з черлідінгу та чир-спорту серед фахівців фізичного виховання вищих навчальних закладів (I-IV рівня акредитації) та професійно-технічних навчальних закладів Одеської області.

Детальніше...

7.02.2019 у групі Ш-21 відбулося відкрите практичне заняття з англійської мови, яке було проведене викладачем Дорошенко Вікторією Анатоліївною на тему: «It’s Your Planet! Проблеми довкілля». 

Детальніше...

21 січня у групі Д-11 відбулося відкрите заняття з англійської мови на тему: «National Cuisine. Національні страви в Україні за кордоном. Умовні речення 2-го типу», яке, вперше у своїй професійній діяльності, провела викладач англійської мови Ковташ Оксана Миколаївна.

Детальніше...