12-13 квітня 2017 р. на базі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» було проведено регіональне методичне об’єднання викладачів російської мови, зарубіжної і дитячої літератури, культурології. Робота методичного об’єднання була спрямована на реалізацію принципів гуманізації освіти, методологічної переорієнтації навчального процесу та розвиток особистості педагога...

Детальніше...

31 березня 2017 року відбулася XV Олімпіада студентів з фізичної культури ВНЗ I-II рівнів акредитації Одеської області 2016-2017 навчального року на базі Одеського коледжу транспортних технологій. 

Детальніше...

З 20.03.17 р. по 29.03.17 р. були проведені змагання з гандболу у рамках XXII обласних студентських ігор серед ВНЗ I-II рівнів акредитації Одеської області, м. Одеса.

Детальніше...

09.03.2017 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» викладачем Кальчевою Тетяною Іванівною було проведено відкрите навчальне заняття з предмету «Фізична культура» за модулем «Гімнастика». Тема заняття: Лазіння по гімнастичній стінці та гімнастичній лаві. Мета: підвищення рівня функціональної підготовки студентів для зміцнення здоров’я. 

Детальніше...

Дорогі колеги!

Прийміть найтепліші вітання, адресовані вам та вашим родинам з нагоди чудового свята Весни!

8 Березня – це свято, схоже із загадковою жіночою душею, сповненою у весняному розмаї таємничості...

Детальніше...