Результати вступного випробування з математики для вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 кл)

спеціальність 013 ПОЧАТКОВА ОСВІТА

 

Група 1

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Криклива Анна Володимирівна 1 8
2 Слюсаренко Стефанія Олегівна 2 6
3 Лейфура Вікторія Олександрівна 3 5
4 Вєтрова Христина Олегівна 4 6
5 Куца Анастасія Сергіївна 5 4
6 Янєва Дар'я Миколаївна 6 11
7 Доценко Анастасія Вадимівна 7 4
8 Гапунич Тетяна Вікторівна 8 5
9 Тихонюк Тетяна Миколаївна 9 5
10 Хараїм Валерія Сергіївна 11 4
11 Самчук Катерина Ігорівна 12 5
12 Бузе Руслана Русланівна 13 1
13 Чапайда Світлана Ігорівна 15 8

Група 2

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Муляр Анна Вадимівна 16 7
2 Онопрієнко Олександра Олексіївна 17 7
3 Маряніна Елеонора Ігорівна 18 7
4 Величко Інна Сергіївна 19 6
5 Хіжна Аліна Вадимівна 20 4
6 Ткач Ніка Володимирівна 21 2
7 Поточняк Анастасія Анатоліївна 22 4
8 Рабош Вікторія Михайлівна 23 6
9 Штирхун Тетяна Євгенівна 24 1
10 Балтян Валентина Ігорівна 26 4
11 Солоненко Анастасія Сергіївна 27 4
12 Андронік Юлія Юріївна 28 4
13 Василюк Софія Ігорівна 29 7

Група 3

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Слепченко Ганна Олександрівна 31 3
2 Шечкова Ірина Олександрівна 32 4
3 Гайдай Крістіна Русланівна 33 4
4 Головко Вероніка Олегівна 34 4
5 Шалигіна Валерія Валеріївна 35 4
6 Єрофєєва Катерина Володимирівна 36 2
7 Дічева Валентина Сергіївна 37 4
8 Султанбекова Аліна Тімурівна 38 8
9 Бойко Надія Іванівна 39 7
10 Василенко Альона Ігорівна 40 4
11 Пегіна Жанна Романівна 41 2
12 Стешенко Наталія Дмитрівна 42 4
13 Волкова Вікторія Олександрівна 44 5
14 Бадретдінова Діана Русланівна 45 4

Група 4

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Гончарук Анна Олексіївна 46 4
2 Речкіна Влада Романівна 47 4
3 Шарапановська Ольга Юріївна 48 4
4 Охотюк Ганна Олександрівна 49 5
5 Чернобай Катерина Олександрівна 50 4
6 Рогожкіна Ірина Володимирівна 52 4
7 Дмитришина Марія Іванівна 53 12
8 Руда Катерина Сергіївна 54 4
9 Захарченко Віта Сергіївна 55 11
10 Куцевалова Єва Сергіївна 56 4
11 Козлова Дарія Сергіївна 57 4
12 Лобзова Катерина Олексіївна 59 4
13 Костоправова Ангеліна Олександрівна 60 5

Група 5

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Гураль Рената Віталіївна 61 4
2 Атаман Маргарита Сергіївна 62 4
3 Ходоровська Анастасія Віталіївна 63 5
4 Сауляк Наталя Анатоліївна 64 7
5 Бурдейна Юлія Андріївна 65 4
6 Куленко Олександра Олексіївна 66 2
7 Шуткевич Юлія Олексіївна 67 5
8 Пугач Оксана Юріївна 68 4
9 Авраменко Олена Ігорівна 69 6
10 Іванова Ірина Степанівна 71 1
11 Сімченко Олександра Борисівна 72 4
12 Курман Марина Віталіївна 73 6
13 Кульчицька Єлизавета Сергіївна 74 1
14 Бугаєнко Катерина Михайлівна 75 5

Група 6

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Маліхатко Дар'я Валеріївна 76 4
2 Яковлева Катерина Вікторівна 77 4
3 Кожушняк Катерина Сергіївна 78 7
4 Карабаджак Анна Іванівна 79 4
5 Якимчук Катерина Сергіївна 80 10
6 Шишова Ганна Олексіївна 81 4
7 Кухар Альбіна Василівна 82 4
8 Сидорович Вікторія Олегівна 83 7
9 Шумейко Анна Вікторівна 84 4
10 Іванченко Тетяна Євгенівна 85 4
11 Марченко Катерина Миколаївна 87 1
12 Прокопенко Анна Олександрівна 90 1

Група 7

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Соколова Анастасія Володимирівна 91 5
2 Кашперська Любов Сергіївна 92 4
3 Сорока Марія Петрівна 93 4
4 Шапошнік Владислава Віталіївна 94 4
5 Пулькіна Катерина Анатоліївна 95 4
6 Бащак Ольга Сергіївна 96 4
7 Латій Олена Андріївна 97 7
8 Ніколаєва Анастасія Ігорівна 98 4
9 Капелістий Олександр Вікторович 99 2
10 Бухенко Вікторія Вікторівна 100 7
11 Владика Владислава Андріївна 101 5
12 Богданова Валерія Олегівна 102 4
13 Перегиня Дарія Василівна 104 5
14 Москвичова Анастасія Олександрівна 105 4

Група 8

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Макарова Анастасія Андріївна 106 4
2 Гуральник Віолетта Олександрівна 107 4
3 Гуцул Єфросинія Миколаївна 108 4
4 Дяченко Ірина Олександрівна 109 5
5 Вінтонюк Катерина Андріївна 110 1
6 Михайлова Тетяна Євгеніївна 111 9
7 Склярук Юлія Ігорівна 114 4
8 Морозова Анна Ярославівна 115 6
9 Жарка Дарія Сергіївна 116 10
10 Зеленівська Анастасія Петрівна 119 4
11 Карабаджак Надія Едуардівна 120 10

Група 9

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Микитінська Анастасія Володимирівна 123 5
2 Макаренко Анастасія Олегівна 124 4
3 Кутуза Анастасія Олександрівна 125 4
4 Сергєєва Крістіна Сергіївна 126 5
5 Токарчук Ангеліна Олександрівна 127 4
6 Кучеренко Анна Сергіївна 128 4
7 Лазарева Анастасія Сергіївна 129 4
8 Ясакова Марія Олександрівна 130 4
9 Закаляпіна Софія Сергіївна 131 9
10 Бах Анастасія Олександрівна 133 4
11 Турєва Анастасія Ігорівна 134 4
12 Молчанова Аліна Максимівна 135 1

Група 10

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Олійник Катерина Вікторівна 136 9
2 Левченко Анна Русланівна 137 4
3 Легкоход Катерина Віталіївна 138 4
4 Вєріна Наталія Сергіївна 140 4
5 Кравченко Катерина Миколаївна 141 3
6 Мерешко Тетяна Євгенівна 142 7
7 Мазур Анна Андріївна 145 4
8 Коваль Надія Миколаївна 146 6
9 Годорожа Руслана Русланівна 147 9
10 Маляренко Дарія Миколаївна 148 4
11 Козакова Вікторія Вікторівна 149 3
12 Фадєєва Катерина Олександрівна 150 1

Група 11

№ з/п Прізвище, ім'я по батькові № екзаме-наційного листа Оцінка (за 12-бальною шкалою)
1 Рогозіна Ангеліна Анатоліївна 151 4
2 Осипова Варвара Михайлівна 152 7
3 Савкіна Єлизавета Олександрівна 153 5
4 Сіроштаненко Олександра Олександрівна 155 2
5 Голобородько Юлія Вікторівна 156 НЕ З'ЯВИЛАСЬ
6 Витичак Тетяна Ігорівна 159 4
7 Алімова Єлизавета Леонідівна 160 4
8 Щербина Юлія Володимирівна 162 1
9 Веремчук Поліна Олександрівна 163 5