Засіданні регіонального методичного об’єднання

4-5 жовтня 2017 року Ткачук Ірина Олександрівна, керівник фізичного виховання, голова циклової комісії фізичного виховання та технологій здоров’я ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» взяла участь у засіданні регіонального методичного об’єднання керівників фізичного виховання та голів ПЦК вищих педагогічних навчальних закладів I-II рівнів акредитації Південного регіону України, яке проходило на базі Кременчуцького педагогічного коледжу імені А. С. Макаренка.

Перед учасниками засідання методичного об’єднання виступила з вітальним словом т. в. о. директора Кременчуцького педагогічного коледжу імені А. С. Макаренка Крупіна Леся Валентинівна.

За програмою засідання викладачами Кременчуцького педагогічного коледжу імені А. С. Макаренка були проведені наступні заняття:

• з дисципліни «Гімнастика з методикою навчання» (викладач Антоненко-Миргородська Алла Миколаївна);
  • з предмету «Фізична культура» за модулем «Футбол» (викладач Харахайчук Анатолій Євгенійович);
  • з дисципліни «Настільний теніс з методикою навчання» (викладач Ступак Микола Васильович);
  • з дисципліни «Фізичне виховання» за модулем «Легка атлетика» (викладач Кудрящова Тетяна Іванівна).

На засіданні круглого столу обговорювались питання, щодо аналізу виконання рішень попереднього засідання регіонального методичного об’єднання, де виступив голова регіонального методичного об’єднання викладачів фізичного виховання ВПНЗ I-II рівнів акредитації Південного регіону України Бондаренко Віталій Володимирович.

В ході засідання викладачі обмінювалися досвідом роботи в навчальних закладах, обговорювали методичні розробки учасників семінару, де Ткачук Ірина Олександрівна презентувала навчально-методичний посібник «Теорія і методика фізичного виховання початкової школи».