ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ЗНАНЬ

Перший день осені знаменує початок нового навчального року вже багато років поспіль, і за цей час свято набуло своїх особливостей і традицій.

Цього року, як і завжди, святково, урочисто студенти Одеського педагогічного училища відсвяткували День знань. Вишиванки, українські традиції, державні символи – все дарувало піднесений настрій та урочистість.

Від щирого серця виконуюча обов’язки директора училища Горанська Валентина Павлівна привітала вчорашніх абітурієнтів з початком нової сторінки у їхньому житті, а четвертим курсам побажала гідно завершити навчальний рік.

Почесними грамотами за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток освітньої галузі училища були нагороджені викладачі: Норчук О.Л., Дорошенко В.А, Сергієва Н.М., Ткачук І.О. Не залишилися поза увагою і студенти, які вибороли призові місця у спортивних змаганнях, олімпіадах, конференціях, різноманітних конкурсах, квестах тощо.

Перед усіма присутніми виступила голова ради студентського самоврядування Вацюк Сюзан, привітала усіх з Новим навчальним роком. Студенти першокурсники виголосили клятву першокурсника та отримали головні документи студентського життя: залікову книжку й студентський квиток від завідувача відділення Долинської Тетяни Георгіївни з найкращими побажаннями від неї.

Традиційно, наприкінці свята, дзвінко та заклично пролунав дзвоник, який запросив усіх студентів на першу лекцію 2017-2018 навчального року «Ми одна велика родина - європейці». І, загадавши бажання, усі першокурсники випустили високо в небо повітряні кульки, щоб найзаповітніша їх мрія обов’язково здійснилася.