«Ми – одна велика родина – європейці»

Заняття у новому 2017–2018 навчальному році у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» розпочалися першого вересня із традиційної єдиної для всіх академічних груп лекції. Цього року тема лекції була обрана: «Ми – одна велика родина – європейці».

Метою заняття було поглиблення знань студентів про Україну, інтеграцію України до Європейського Союзу, пам’ятні дати та історичні події країни, події сучасності, розвиток української нації та об’єднання різних народів і народностей, які представляють багатонаціональну Одещину на основі гуманізму, поваги до прав людини й людської гідності.

Під час проведення заняття викладачі акцентували увагу на важливості подій, які переживає наша молода держава, процесах реформування, пов’язаних з пріоритетним напрямком розвитку, що обрала Україна, інтеграцією в розвинуте правове громадянське суспільство, на формуванні європейських цінностей, почутті патріотизму, активної громадянської позиції, усвідомленого ставлення до Батьківщини, її минулого, сьогодення та майбутнього.

Заняття пройшли цікаво й змістовно: студенти активно долучалися до обговорення, помітно було, що сучасні події, що відбуваються у країні, нікого не залишають байдужими. І так і має бути, молодь має зростати свідомою, особливо наші студенти, яки за своїм власним покликанням обрали непростий фах педагога. Адже саме вони будуть виховувати наші наступні покоління, саме від них, напевне, у першу чергу, буде залежати доля майбутнього нашої України, а перша лекція стане тим стартом, що відкриває для них шляхи пізнання навколишнього світу та допоможе окреслити власну траєкторію навчання, розвитку та виховання.